Co może oznaczać moje przebieranie się za kobietę?

Witam od dziecka przebieram się za kobietę maluje depiluje I tp często noszę sukienki i spudniczki szpilki jak kobieta i pacze się w lustro jak wyglondam od dziecka tak mam zaczęło się to w wieku 7,8 lat

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, może to oznaczać zaburzenia tożsamości płciowej, w ktorej człowiek nie identyfikuje się z płcią morfologiczna. Czyli w środku może być Pan kobietą a fizycznie mężczyzną. Do diagnozy. Pozdrawiam!