Co może oznaczać morfologia wcześniaka?

Witam. Syn ma 3 miesiące urodził się w 34 tyg teoretycznie wcześniak chochla mówią że ani nie wyglądał ani nie zachowywał się jak wcześniak. Dostałam wyniki badań które mnie nie pokona mianowicie Hematokryt 31 % ( norma 34-41) P-LCR 19,0 ( norma 19,2-47) Enzofile ( na czerwono) 6,8 ( 1-5)

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proponuje z wynikami udac się do lekarza pediatry