Co może oznaczać mrowienie pod łopatką?

Witam! Od dwóch lat odczuwam mrowienie pod łopatką, w łydkach, stopach, dłoniach. Niedawno pojawiło się podwójne widzenie liter. Byłam na niezliczonych ilościach konsultacji neurologicznych, neurochirurgicznych, ortopedycznych, endokrynologicznych i nadal jestem bez diagnozy. Lekarze mówią, że wszystko jest w porządku, a ja nadal odczuwam szereg objawów. Mam zrobiony rezonans głowy, całego kręgosłupa, EMG, borelioza, krzywa cukrowa, TSH, mikro i makroelementy, witaminy. Wszystkie wyniki idealne

Witam!
Jeżeli rzeczywiście, jak Pani napisała, wszystkie badania, łącznie z konsultacjami, wypadają prawidłowo, to należy zrobić jeszcze jedną psychiatryczną, aby potwierdzić, bądź wykluczyć podłoże emocjonalne powyższych dolegliwości. Należałoby jeszcze zrobić testy określające Pani osobowość. Rozpocząć kompleksowe leczenie zaburzeń emocjonalnych: leki z grupy SSRI plus odpowiednio dobrana psychoterapia.
Łączę wyrazy głębokiego szacunku
W. Łuczkowski.