Co może oznaczać mrowienie w nodze?

Witam.Od conajmniej miasiaca dreczy mnie mrowienie,przechodzenie produ na kolanie lewym.Jak stoje ,a obciazam lewa noge to czuje na zgjeciu kolana tjb.ciagniecie.Kiedys jak pracowalam na kasie i siedzialam to mialam wrazenie ze mam opuchnieta łydkę.Co to może być?Prad przechodzi w dół nogi lewej.

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami naczyniowymi, neurologicznymi lub ortopedycznymi. Najlepiej będzie jeśli uda się pani do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania. Po badaniu fizykalnym lekarz będzie mógł odpowiednio ukierunkować diagnostykę jeśli będzie to konieczne.