Co może oznaczać nabrzmiała rana na udzie?

Dzień dobry. Od ok. 3 tygodni mam na udzie niegojacą się rankę. Na początku myślałam,że coś mnie ugryzło,ale zaczął robić się strupek,który odpada i zostaje dziura z której wypływa krew i chyba osocze. I tak w kółko. Wokół dziurki miejsce jest nabrzmiałe. Czy to jest tak,nowotwór? Gdzie mam się z tym udać? Dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne