Co może oznaczać nadmierne zmęczenie u młodej matki?

Czuję się słabo, zmęczona, mija prawie rok od porodu, karmię córkę piersią, ona często w nocy się budzi, raczej nie mam okazji wypocząć w ciągu dnia. Badania ze stycznia ok, nic czego można się uczepić. Gastrolog stwierdził jedynie zespół jelita drażliwego i tyle. czasem pobolewa brzuch,ale raz tu raz tam. Dziwne to wszystko, najbardziej niepokoi mnie moja męczliwość. Co robić?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią objawy, są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu lub prywatnie) celem diagnostyki symptomatycznej oraz optymalnego leczenia.

Serdeczności i zadowalającego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605