Co może oznaczać nadmierny apetyt i częste oddawanie moczu?

Witam.Czy to normalne, że mam nagle duży apetyt i się nie najadam,oraz oddaję często mocz? W ciąży na pewno Nie jestem.

Lek. Paweł Szadkowski

Może pani wykonać badania: glukoza na czczo, morfologia krwi z rozmazem, sód, potas, kreatynina w surowicy. W razie nieprawidłowości lub wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.