Co może oznaczać nagła zmiana charakteru?

Dzien dobry, nie wiem jak to opisac ale postaram sie najlepiej jak umiem. Moj problem polega na tym, ze sie zmienilam. Zmienilam sie na gorsze wg mnie. Kiedys bylam osoba bardzo szczera otwarta nawet przestalam byc niedmiala. A teraz stalo sie cos czego kompletnie nie rozumiem. Zawsze ludzie mowili mi ze jestem taka ogarnieta, szybka w oracy dzialaniu, szybko sie ucze itd. A teraz co chwile chce mi sie plakac. Jak cos mnie zdenerwuje to czasem zbiera mi sie na placz. Mam wrazenie ze zrobilam sie tez glupsza. Kiedys wpadla bym na pomysl rozwiazania latwych problemów a teraz czasem nie umiem sobie poradzic z blachymi wpadkami. Zaczynam sie czerwienic, stresowac i nie umiem prawidlowo sformułować zdania jesli z kims rozmawiam i sie stresuje( np. W nowej pracy). Mowie cicho, jestem niepewna siebie, glupkowato sie usmiecham jak nie wiem co powiedziec. Jakby ktos wylaczyl mi myslenie albo logoczne myslenie i ukladanie zdan.Wydaje mi sie ze wszystko robie zle i nie nadaje sie do niczego. Jestem nerwowa a czasem po prostu chce mi sie wyc. Czy ja jestem normalna? Co sie ze mna stalo? Nigdy taka nie bylam i zaczyna mnie to wkurzac. Umialam walczyc o swoje, odezwac sie jak cos bylo nie tak. Ze tak powiem nie dalam sobie w kasze dmuchac i bylam dosc odwazna osoba. Doslownie NICZEGO sie nie balam. Czy jest ze mna cos nie tak. Pomocy.

Witam,
zalecane jest wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą latwiej będzie zrozumieć problem.
Pozdrawiam serdecznie