Co może oznaczać narośl na dziąśle u dziecka?

Witam u mojej 6letniej Corki pojawila sie narosl na dziasle, zabek przy tej narosli byl kiedys leczony niedawno wypadla blomba ale nic ja nie bolalo a dzis zobaczylam ta narosl i corka bardzo sie skarzy na bol.. Od czego to moze byc?? Jest weekend i ciezko sie dostac do stomatologa

Witam,
możliwe, że rozwinął się tutaj polip miazgi (który może krwawić np.podczas szczotkowania zębów, ale z reguły samoistnie nie boli). Inną opcją jest np.wrastające dziąsło w ubytek zęba. Jednak jednoznaczna diagnoza bez badania klinicznego jest niemożliwa.
Proponuję udać się do stomatologa celem dokładniejszego badania.
Pozdrawiam