Co może oznaczać nieregularny okres?

Witamzawsze okres miałam regularnie w grudniu 2017 spóźnił mi się 22 dni w grudniu nie było to wogle pojawiła się w styczniu lutym potem w marcu to nie było był w kwietniu i maju teraz znowu się spóźnia a objawy takie jak bu l piersi się pojawiają jakie mogą być tego powody

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, zespołem policystycznych jajników czy hiperprolaktynemią. Aby znaleźć przyczynę, powinna Pani udać się do specjalisty - ginekologa.