Co może oznaczać obecność guzka przysadki?

Witam , mam 21 lat,od 16 roku zycia mam problemy z wysoką lub za niską prolaktyną, leki które zazywalam najczesciej bardzo zbijały ,że wynik byl ponizej normy, a po odstawieniu znowu rosła co powodowalo u mnie zaburzenia miesiaczki ( niekiedy całkowity jej brak)lekarz juz sam nie wie co mi moze byc. Wykryto u mnie guza przysadki. W tym momencie nie zazywam zadnych leków. poproszę o porade

Niestety nie wiem jakiego guza wykryto, jakiej wielkości, czynnego czy nieczynnego itp. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.