Co może oznaczać obecność małych plamek krwi na bluzce pod pachami?

Co może oznaczać obecność małych plamek krwi na bluzce pod pachami ? Niedawno w badaniu próbki krwi w RCKiK wyszło mi, że mam za niską hemoglobinę. Wcześniej ok. pół roku temu oddałam krew pełną i było wszystko ok. Czy obecność krwi na bluzce może mieć związek ze złymi wynikami moich badań na hemo ? Ok 2 m-ce po pierwszej donacji miałam też wrażenie, że podobne plamy pojawiły się na moich skarpetkach, ale nie mam pewności, bo chodziłam bez kapci po domu, mogły się poplamić, ale pare dni bardzo bolały mnie stopy i zrobiły się białawe i zimne jak lód...po smarowaniu Amolem przeszło bez śladu, więc przestałam się tym martwić. Co do plamek na bluzce nie mam wątpliwości, iż to krew. Kolor nie pozostawiał złudzeń. Wcześniej czułam kłucie pod pachami jak szpilkami. Czy może to wynikać ze złych wyników badań ? Jakichś niedoborów minerałów, witamin? Miałam też ostatnio dużo stresu, nerwów itp. A może pająki mnie gryzą w nocy? :/ Z czym mogą się wiązać takie objawy ? Czy powinny mnie martwić? Pozdrawiam. Miłego dnia.

Lek. Michał Lenard

Objaw jest dosyć nietypowy. Powinna Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada, zleci dodatkowe badania krwi i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!