Co może oznaczać obniżona temperatura ciała i osłabienie po leczeniu rwy kulszowej?

Dzień dobry.Mam takie pytanie.Dwa miesiace temu w trakcie leczenia rwy kulszowej otrzymalem serie 10 zastrzykow ze sterydow.Po zakonczeeniu leczenia cały czas mam obniżona temperature ciała. Rano normą jest 35,1-35,2 wieczorem w porywach 35,5.Jestem cały czas osłabiony,brak sił. Dodam ze mam 67 lat.Czy to jest normalne ? Czy świadczy to o jakims problemie.Z gory dziekuje za jakąś odpowiedz

Szanowny Panie, proszę udać się do lekarza rodzinnego. Należy wykluczyć infekcję. Można wykonać morfologię krwi, CRP, OB