Co może oznaczać ogólne osłabienie, sińce pod oczami i ostre bóle brzucha?

witam chciałam zapytać w imieniu swojej kuzynki od ostatniego czasu ma ogólne osłabienie, sine pod oczami, ostre bóle brzucha często się zdarza że traci przytomność. W badaniach kału wyszło że ma ascaris lumbricoiges. Leki, które zażywa to zentel, paraprotex, krople z piounem, czarnuszka. Po użyciu tych leków zrobiła ponowne badania jednakże nic się nie zmieniło. proszę o podpowiedź co dalej pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę w Poradni Chorób Zakaźnych do tego kontrolna morfologia, tsh, glukoza i EKG.
Pozdrawiam