Co może oznaczać okres podczas stosowania luteiny?

Witam. Zazywam Luteine 50 3 razy dziennie po jednej tabletce. Do dokończenia opakowania zostalo mi 12 tabletek natomiast ja już dostałam okres. Zawsze dostawalam okres trzy dni po ostatniej tabletce. Czy mam dokończyć opakowanie?Co moze oznaczać okres w czasie brania luteiny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę dokończyć przyjmowania tabletek zgodnie z harmonogramem. Krwawienie może być działaniem niepożądanym przyjmowania leku.