Co może oznaczać opis rezonansu magnetycznego mózgu?

Witam prosze o interpreracje opisy rezonansu magnetycznego.=Zaniki kory mózgowej.W istocie bialej obu pìłkul mózgu nieliczne,nie zlewające się ze sobą,drobne ogniska hyperintensywne w sekwencjach T2 zależnych.Obraz MR nie jest specyficzny,mogą to być zarówno zmiany naczyniopochodne,infrkcyjne,jak również diemienilizacyjne.Do rozważenia badanie kontrolne.Nie stwierdza się obszarów ograniczenia dyfuzji ani pidejrzanych zmian ogniskowtch.Torbiel szysztnki ok 6mm.Układ komorowy,tylna jama czaszki i piczątkowy odcinek rdzenia prawidlowe.Prawidlowe pilożenie migdałków móżdżku względem otworu wielkiego.Sygnały ubu płatów przysadki są prawidlowe.Części kostne bez podejrzanych zmian ogniskowych.=Dodam ze mam 39 lat.Torbiel szyszynki mam od kilku lat wykrytą wiem ze to nic złego ale b.denerwuję sie 1wszą połową opisu.Dodam ze od kilku lat lecze sie u reumatologa na stawy i neurologa z powodu bolu kregoslupa i glowy.Podejrzenie boleriozy robilam test western blot 1.5 roku temu jest ujemny ale badania morfologi kilka dni temu wskazuja na to ze cos sie dzieje leukocyty 18.3.MCV 95.MCH 32.limfocyty

OPIS MRI JAK NIŻEJ , do interpretacji klinicznej : " opis rezonansu magnetycznego GŁOWY : Zaniki kory mózgowej. W istocie bialej obu pìłkul mózgu nieliczne, nie zlewające się ze sobą, drobne ogniska hyperintensywne w sekwencjach T2 zależnych. Obraz MR nie jest specyficzny, mogą to być zarówno zmiany naczyniopochodne, infekcyjne, jak również diemienilizacyjne. Do rozważenia badanie kontrolne. Nie stwierdza się obszarów ograniczenia dyfuzji ani podejrzanych zmian ogniskowtch. Torbiel szysztnki ok 6mm. Układ komorowy, tylna jama czaszki i początkowy odcinek rdzenia prawidłowe. Prawidłowe położenie migdałków móżdżku względem otworu wielkiego. Sygnały ubu płatów przysadki są prawidlowe. Części kostne bez podejrzanych zmian ogniskowych.
Jak ciśnienie, glukoza, cholesterol, trójglicerydy, waga etc...
Ma Pan 39 lat. Torbiel szyszynki mała /" mam od kilku lat wykrytą wiem ze to nic złego ale b. denerwuję sie 1-wszą połową opisu." /
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; z wynikami i CD; "zanik zanikowi nierówny" często opis przesadny...
Morf wysoka leukocytoza WBC 18.3.MCV 95.MCH 32; duża krwinka; Jak poziom witaminy B12, kwasu foliowego, homocysteiny? Pozdrawiam i zapraszam