Co może oznaczać opuchlizna pod górną powieką?

LEKARZ OKULISTA witam - od dluzszego czasu pod gorna powieka lewego oka pojawilo sie jakby spuchniecie - niewielkie blizej wewnetrznego oka - przechodzi to na druga powieke i po jakims czasie znowu pojawia sie pod powieka lewego,wyglada to dziwnie - bylam juz u 3 okulistow-kropelki ktore nic nie daja, powieka po nacisnieciu jest miekka i nie boli,co to moze byc - alergia??do kogo mam sie udac??dziekuje za odpowiedz,

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.