Co może oznaczać opuchlizna podbrzusza?

Witam, zauważyłam lekkie powiększenie, spuchniecie po prawej części podbrzusza, znajduje się ona tuż obok kości biodrowej, tak jakby nad jajnikami. Nie boli. Dodam że nie mam okresu od miesiąca. Ciaze mogę wykluczyć ponieważ nie doszło z chłopakiem do stosunku. Dodam że jestem szczyplejszą osobą. Proszę o odpowiedź

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Być może to przepuklina ale bez osobistego badania nie da się stwierdzić jaki charakter ma zmiana.