Co może oznaczać paraliż i zaburzona akcja serca?

Dziendobry niepokoje sie o siebie ostatnio mialem cos takiego ze lezalem na luzku nie zasypialem poczulem mdlosci zaczelem sie pocic i zaczelo mi bic dziwnie serce pszeskakiwalo dziwnie sie potykalo i w naglym momecie stawalo poczulem strach wstalem myslalem ze umieram podeszlem do okna zeby nabrac swiezego powietsza ale to nic nie dawalo dostalem mrowek przed oczami myslalem ze umieram nagle upadlem i poczulem drrzenie chyba na barkach czulem sie jak bym odjezdzal ale to minelo zaledwie w kilkanascie sekut tak mi sie wydaje bo wstalem potem mialem dziwny pis w uchu dodam jeszcze ze te potykania przeskoki i wyrownywanie jak by bicia serca mam codziennie juz od dluzszego czasu nieraz jakby serce mnie wybudzalo ze snu jak sie budze sie do tego przechodzi mnie dziwny prad np. w rece albo drgawka glowy co jakis czas mam paralize senne nawet kilka jednej nocy ogolnie mam klopoty ze snem rano zawsze mam przyspieszone bicie serca drza mi rece i mam krew w nosie jestem caly poddeberwowany do tego mam wymioty i biegunki prawie codziennie prosze o rade

Myślę, że kolejność lekarzy, których Pan pwonienie odwiedzić to jak najszybciej psychoterapeuta, który ewentualnie już postawi diagnozę, jeżeli nie to przekaże Pana do kardiologa lub neurologa.
O paraliżu sennym piszę w moim blogu - może Pan przeczytać.
Poza tym w moim opisie znajdzie Pan też wywiad na temat nerwicy.
Taka wiedza może się Panu też przydać.
Pozdrawiam