Co może oznaczać pieczenie i świąd okolic intymnych?

Dzień dobry, ostatnio odczuwam pieczenie, swędzenie i suchość okolic intymnych, podejrzewam grzybicę, ale mam teraz wyjazd więc do ginekologa wybiorę się dopiero za jakieś 2 tygodnie. Teraz zauważyłam na wardze sromowej 2 białe pecherzyki. Naczytałam się oczywiście, ze może to być opryszczka. Jednak nie wiem czy to możliwe, ponieważ mój obecny partner był moim pierwszym jak również ja jego, a kontaktów seksualnych z nikim innym nie było... moje pytanie brzmi czy takie pęcherze mogą pojawić się od grzybicy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć