Co może oznaczać pieczenie sutków od ostatniego dnia miesiączki?

Witam. Miesiączkuje regularnie. Co 30 dni. Zdarzylo mi sie kiedyś żeby mnie bolaly piersi przed miesiączka co na znak ze ona sie zbliza. A w tym cyklu od ostatniego dnia miesiaczki strasznie pieka mnie sutki

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć