Co może oznaczać pisk w obu uszach?

W niedziele wieczorem zaczałem slyszeć bezustanny pisk w obu uszach który utrzymuje sie do dzisiaj. Nie wiem co jest tego przyczyna ani jak temu zaradzić, proszę o rade

Dzwonienie, pulsowanie, buczenie czy trzeszczenie w uchu może powstawać na podłożu różnych czynników i chorób. Do ich przyczyn zalicza się:
głośne otoczenie (uraz akustyczny);
choroby internistyczne (niedokrwistość, nadciśnienie, jak i niedociśnienie tętnicze);
urazy kręgosłupa szyjnego, głowy, wstrząśnienie błędnika czy urazy nerwu słuchowego;
choroby laryngologiczne – przewlekłe zapalenie ucha środkowego, osteoskleroza, choroba Ménière'a, nagła głuchota, głuchota starcza;
choroby neurologiczne – stwardnienie rozsiane, guzy nerwu przedsionkowo-ślimakowego;
choroby psychiatryczne – zaburzenia lękowe i depresyjne.
musi Pan iść do laryngologa na badanie; być może lekarz wskaże na konieczność komory hiperbarycznej w leczeniu