Co może oznaczać pisk w uszach?

Dzień Dobry. Zmagam sie z piskiem w uszach od ponad roku Dochodzą objawy osłabienia lekkie zaburzenia równowagi skoki temnperatury do 37stopni Jakie są to oznaki i czego. Nie moge dać sobie rady Prosze o odpowiedź kogoś z doświadczeniem

Lek. Michał Lenard

Przyczyną mogą być choroby układu nerwowego, narządu słuchu, lub równowagi. Konieczna będzie wizyta u neurologa, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!