Co może oznaczać piszczenie w uchu?

Od 2000r pisk wlewym uchu(lub lewej stronie głowy) bez przerwy przez 24 godz.Byłem u 3 laryngologów zażywałem tabletki i nie pomagły.Ostatnia pani laryngolog chciała mnie do szpitala zabrać na kroplówki ,pytałem czy to pomoże to odpowiedziała że trochę ulży.niezgodiłem się na szpital to mi powiedziała że te piski (niekiedy o dość dużej częstotliwości) mogą pozostać do ostatnich dni mego życia. Na koniec powiedziała mi że o tej nie tylko nie widzą nic w całej UNI ani na całym świecie ..Dziękuję z

Ale ja wiem co to może być i wiem co dalej diagnozować, żeby wykluczyć groźne choroby mózgu i nerwów słuchowych dających takie objawy jak Pan ma .Żeby zrezygnować z dalszego leczenia i poddać się trzeba wiedzieć że nic Panu nie grozi. A ta Pani Dochtór niech do końca swoich dni szkoli się w całej Uni i na całym świecie. Proszę przyjechać. Damy radę.