Mężczyzna , 70 lat Od 2000r pisk wlewym uchu(lub lewej stronie głowy) bez przerwy przez 24 godz.Byłem u 3 laryngologów zażywałem tabletki i nie pomagły.Ostatnia pani laryngolog chciała mnie do szpitala zabrać na kroplówki ,pytałem czy to pomoże to odpowiedziała że trochę ulży.niezgodiłem się na szpital to mi powiedziała że te piski (niekiedy o dość dużej częstotliwości) mogą pozostać do ostatnich dni mego życia. Na koniec powiedziała mi że o tej nie tylko nie widzą nic w całej UNI ani na całym świecie ..Dziękuję z
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Ale ja wiem co to może być i wiem co dalej diagnozować, żeby wykluczyć groźne choroby mózgu i nerwów słuchowych dających takie objawy jak Pan ma .Żeby zrezygnować z dalszego leczenia i poddać się trzeba wiedzieć że nic Panu nie grozi. A ta Pani Dochtór niech do końca swoich dni szkoli się w całej Uni i na całym świecie. Proszę przyjechać. Damy radę.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.
  • Badania diagnostyczne – Wizyta u lekarza bywa traktowana jak przysłowiowy dopust boży. Zwykle umawiamy się na konsultacje dopiero wtedy, gdy uciążliwe objawy dają się nam we znaki, a leki dostępne bez recepty nie przynoszą pożądanych efektów. Nierzadko okazuje się wówczas, że proces chorobowy jest zaawansowany, a dostępne metody terapeutyczne zawodne.