Co może oznaczać plama na lewej piersi?

Witam. Ostatnio zauważyłam u siebie plamę na lewej piersi. Plama jest w odcieniu brązowym płaska żadnego zgrubienia nie wyczulam. Także mnie to nie boli ani nie swędzi. Co to może być? Mam 24 lata i bardzo się martwię.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.