Co może oznaczać plamienie w środku cyklu przy zdiagnozowanej chorobie Hashimoto?

Witam! Od 5maja zaczęłam przyjmować lek hormonalny (wykryto u mnie hashimoto). Przyjmuje lek euthyrox N25. W maju nie dostałam miesiączki w terminie , wiec lekarz zalecił mi brać pół tabletki. Misiaczke dostałam dwa tygodnie później lecz od paru dnu leci mi brązowy śluz/wydzielina , pare razy jakby mieszany brąz z czerwonym oraz raz leciała mi krew,jest to niekomfortowe. Co może powodować takie zabarwienie? Czy to może być spowodowane przyjmowaniem leku hormonalnego? Proszę o odpowiedz.

Lek. Michał Lenard

Lek, który Pani przyjmuje nie powinien powodować takich objawów. Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o odpowiednim dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!