Co może oznaczać plamienie ze skrzepami po miesiączce?

Witam, 16 grudnia dostałam okres, tak jak zawsze na czas. Miesiączka zazwyczaj trwa 4-5 dni i jest ok. Niestety teraz jest inaczej.. po 5 dniach okresu myślałam, że to już koniec ale nadal miałam plamienia z grubymi skrzepami.. trwało to bez bólów przez 4 dni. 5 dnia zaczął boleć mnie brzuch tak jak zawsze pierwszego dnia miesiączki i zaczęło się mocniejsze krwawienie. Doda jeszcze, że półtora roku temu miałam torbiela na lewym jajniku, brałam hormony przez 3 miesiące i torbiel się wchłonął. Czy teraz znowu to może być przyczyna torbiela? Umówioną wizytę już mam u lekarza ale chciałabym w miedzy czasie dopytać bo nie wiem czego mogę się spodziewać.

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele. konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć