Co może oznaczać pociąg fizyczny do innej kobiety u kobiety heteroseksualnej?

Witam, mam pewien problem, który trwa już około 1,5 roku. Jestem kobietą heteroseksualną i moja terapeutka również. Obie też jesteśmy w związkach. Ja nie wyobrażam sobie związku z kobietą, kobiety mnie absolutnie nie interesują. Niestety w mojej głowie pojawiły się różnego rodzaju fantazje seksualne z moją terapeutką. Ona o wszystkim wie. Na początku się broniła, ale czuję/jestem przekonana, że teraz się to zmieniło. Pojawiły się manipulacje, niezręczne sytuacje, gesty, słowa, sesje trwające znacznie dłużej niż powinny, bardzo częsty kontakt telefoniczny. To nie jest miłość, bo to wszystko oparte jest tylko na erotyce. Czuję że obie nad tym nie panujemy. Nie wiem co zrobić, jak postąpić, to nie jest moja wybujała wyobraźnia, ale seks wisi w powietrzu.

Dzień dobry Przede wszystkim porozmawiać o tym z terapeutkę. Takie erotyczne przeniesienia pojawiają się w terapii dość często, świadczą one nie tyle o rzeczywistym popędzie seksualnym, co o przeniesieniowym zaspokajaniu swoich potrzeb