Co może oznaczać podłużny guzek pod pachą?

Dotykając pachy (jak miałam uniesioną rękę)poczułam,że w jednym miejscu zrobiła się jakby delikatna poduszeczka ze skóry przyglądając się temu widać gołym okiem jakby skóra była w tym miejscu lekko uniesiona. Zaniepokojona ucisnęłam delikatnie i poczułam pod skórą coś rodzaju naciągniętej struny. Porównanie jest śmieszne, ale nie jest to zwykły guzek. Czułam się jakbym dotykała jakiegoś włókna.Długie około 3-4cm i dosyć wąskie coś jakby żyła umiejscowione na mięśniu pod pach na tym twardym

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena zmiany przez lekarza pierwszego kontaktu i ew zlecenie badania usg, a czy są wyczuwalne w piersi jakieś zmiany?