Co może oznaczać podwyższony poziom limfocytów i leukocyty w moczu?

Proszę o interpretację wyników. Mam podwyższony poziom limfocytow 10 dni temu wynosił 50% na dzisiejszych wynikach 56%. W ostatnim czasie nie chorowałam. Mam sporo leukocytow w moczu. Czy to ma jakiś związek?

Lek. Paweł Szadkowski

Sam skład procentowy nie świadczy o patologii, proszę spojrzeć jak wyglądają wartości bezwzględne limfocytów. Oczywiście w czasie infekcji wirusowej ich ilość może wzrastać. Obecność leukocytów w moczu może świadczyć o stanie zapalnym dróg moczowych, raczej nie wpłynie to na limfocytozę.