Co może oznaczać pogorszenie się stanu zdrowia u 30-latka?

Witam. Mam 30 lat. Od pewnego czasu zauważyłem u siebie pogorszenie się mojego stanu fizycznego jak i psychicznego. Rok temu przeszedłem zabieg po którym 6 miesięcy byłem na zwolnieniu a przez kolejne 6 oprócz pracy to siedzę na dupie i nic nie robię, bo nie mogę, chodzi mi tu o aktywność fizyczną. Wcześniej byłem intensywnie związany ze sportem a teraz nic i na dodatek przez cały ten rok źle się odżywiam. Czuje się źle! Jestem wiecznie zmęczony, ociężały, ospały, nie potrafię się skupić, nic mi się nie chce, nie mam na nic ochoty, jestem strasznie nerwowy i drażliwy, wydaje mi się że popadam w stany depresyjne. Chce zrobić badania hormonalne czy możecie mi doradzić jakie pod kątem wyżej wypisanych objawów.Myślałem żeby zrobić testosteron wolny i całkowity, kortyzol, T3 i T4 to chyba od tarczycy i cholesterol ale nie znam się tak dokładnie. Pozdrawiam

Proponuję Panu wizytę u lekarza rodzinnego, który po dokładnym zebraniu wywiadu i badaniu Pana zdecyduje, co należałoby sprawdzić. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.