Co może oznaczać pogrubiona ściana komory u niemowlęcia?

Witam Miałam podczas ciąży cukrzycę ciążowa i brałam insulinę. Moja córka urodziła się zdrowa, miała 10 punktów Apgar. Dostałam skierowanie do kardiologa i właśnie dziś bylam w wieku córki: 2 miesiące . Lekarz mi powiedział, że nie dzieje się nic poważnego, ale córka ma pogrubioną ścianę komory ( tu w jej wieku powinno być grubosc 3 a ma 5.4) . Chciałabym wiedzieć czy to coś groźnego? Czy czymś się objawia? Co grozi córce ? Lekarz mi powiedział że to nie groźne Ale chce usłyszeć inne opinie . Proszę o pomoc . Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Jeżeli tylko ten jeden parametr odbiega od normy, to najpewniej nie jest to spowodowane żadną patologią, a jedynie zmiennością osobniczą. Nie ma Pani powodu do obaw. Pozdrawiam!