Co może oznaczać problem ze skórą na penisie?

Witam , mam drobny problem po pod skóra okalająca żołędz penisa pojawił się mały ropień. Nie mam pojęcia z jakich przyczyn. Dodam tylko ze biorę ostatnio leki na zapalenie. Z moim partnerem jestem od 7 lat i żadnego pobocznego sexu nie było. Czym to leczyć i skąd to się wzięło ?

Lek. Michał Lenard

Niestety zmianę powinien zbadać lekarz, który wtedy będzie mógł zdecydować o odpowiednim postępowaniu. Sugeruję wizytę u urologa, lub ewentualnie chirurga. Pozdrawiam!