Co może oznaczać przeskakiwanie w sercu?

Witam, Czy mogłambym prosić o interpretację wynikow, mam problem z przeskokami serca wykonałam holtera, jednak po badniu wszelkie objawy ustąpiły na dwa miesiące i teraz mam nawroty, zastanawiam się czy warto z wynikami iść do lekarza, czy przyjąć że mają skurcz dodatkowe mają podłoże psychogenne opis badania : dominujący rytm zatokowy miarowy o czestosci sredniej 81/min (58-106) i słabo wyrażonej modulacji dobowej. poj. Pobudzenia dodatkowe nadkomorowe i komorowe - nieistotne klinicznie bez pauz bez częstoskurczu napadowego duża ilość artefaktów w badaniu spowodowana odklejanie się elektrod

Lek. Michał Lenard

Wynik badania jest w normie, bardzo możliwe, że przyczyny objawów są psychogenne. Warto rozważyć skonsultowanie problemu z psychiatrą. Pozdrawiam!