Co może oznaczać przyspieszona akcja serca?

Dzień dobry. Lecze sie na nadcisnienie. Polpril 5 i rano nebilet 5. Cisnienie 120/80 tetno 55-60 przy dłuższym spoczynku. Mam zrobione wszystkie badania na serce od echa lipidogramu markerów wysiłkowego do ekg 48h który wykazał 5 pobudzen o charakterze komorowym. Moim problemem jest zdarzające się max raz w tygodniu kilkosekundowe 2-3s szybkie bicia serca za mostkiem ale nie po lewej stronie klatki tylko po srodku które wpędzają mnie w nerwice. Mam to od lat i mimo wielogodzinnych holterow nie udało sie znaleźć co to jest. Prosze o pomoc.

Witam,

dodatkowo zalecana jest diagnostyka czynnika psychicznego w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ).

Pozdrawiam serdecznie