Co może oznaczać puchnięcie dłoni, stóp i oczu?

Witam. Chcialabym spytac, co moze oznaczac puchniecie dloni, stop i oczu? Zaczelo sie kilka dni temu, dostalam wysypki takich bialych bąbli bardzo swedzacych i mialam biegunke. na pogotowiu zastrzyki na alergie i troche przeszlo. Następnego dnia zamiast bąbli byly spuchniete czerwone plamy no i rece i stopy bardzo spuchniete, dostalam lek na alergie i przeciwzapalny. Dzis rano wstalam i plamy byly juz wszedzie, a oczy byly tak spuchniete ze ledwo moglam je otworzyc. Wszystko nadal swedzi. Co to?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna pilna wizyta u lekarza rodzinnego ponownie lub izby przyjęć szpitala, konieczna diagnostyka i oznaczenie podstawowych parametrów z krwi przynajmniej.