Co może oznaczać ranka na nosie?

Pomocy zrobiła mi się ranka na nosie zrobil się strupek ale od otarcia leciała krew tylko raz teraz powoli zasycha co to może być ???

Lek. Paweł Szadkowski

Uszkodzenia w śluzowce lub skórze, zwłaszcza samopowstałe, jeśli nie goją się w ciągu kilku-kilkunastu dni wymagają oceny lekarskiej. Rany najlepiej przemywać octeniseptem, a uszkodzenia śluzówki nosa zabezpieczać Rinopanteiną.