Co może oznaczać ropienie powieki?

Witam. Pod powieka jakiś czas temu pojawił mi się taki jakby zwis skóry który opadał na oko i trochę przeszkadzał. Dlatego umówilam się na wizytę ale dopiero na środę. Natoniast dzisiaj po przebudzeniu zauważyłam że to jest czerwone i ropa mam krew pod powieka. Prosze o pomoc bardzo proszę

Lek. Tomasz Budlewski

Konkeczna ocena przez lekarza najlepiej okulistę może się Pani udac do lekarza rodzinnego który określi dalsze postepowanie