Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może oznaczać ropienie uszu?

Uszy mam przekłute od 5 roku życia. Zawsze mogłam nosić wszystkie kolczyki, od najtańszych do tych z metali szlachetnych. Przez pewien czas nie nosiłam w ogóle kolczyków. Gdy chciałam je ubrać poczułam, że dziurki są lekko zarośnięte, docisnęłam kolczyki i przebilam tą cienką skórę, która zdążyła się wytworzyć. Od tamtej pory mam problemy z uszami. Zwykłe kolczyki mogę ubrać na kilka godzin, ponieważ strasznie bolą mnie dziurki i są całe czerwone. Gdy noszę kolczyki np. ze złota, uszy mnie nie bolą, ale zbiera mi się na nich ropa wydzielająca brzydki zapach. Co w takiej sytuacji zrobić? Jak to wyleczyć?
KOBIETA, 23 LAT około miesiąca temu

Opryszczkowe "zimno"

Wywołana przez wirus HSV-1, pojawia się często w początkowym okresie choroby i objawia pieczeniem czy swędzeniem skóry ? mowa o opryszczce wargowej. Doktor Marcin Ambroziak udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego opryszczka często zostaje nazywana zimnem.

Witam mogło dojść do zakażenia, prosze udac się do lekarza poz lub dermatologa i lekarz po obejzreniu stanu skóry przepisze odpowiednie leki.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety