Co może oznaczać rwący ból brzucha po prawej stronie?

Witam od jakoegos czasu bolal mnie brzuch po prawej stronie taki rwiacy bol i to ustapila na jakis czas ostatnio bol wrocil i boli mnie jiz znaczna czesc brzucha caly czas noe ustepuje wieczorami mam ataki drgawek na nogach co to moze oznaczac noe ukrywam ze sie boje

Lek. Michał Lenard

W Pana przypadku konieczne może być osobiste zbadanie przez lekarza. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada, zleci badania dodatkowe i w razie potrzeby skieruje Pana do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam!