Co może oznaczać silny ból dróg rodnych?

Witam pisze z pytaniem. Od jakiegoś czasu mam silne bóle dróg rodnych chociaż nie jestem pewna gdyż przy tym mam dretwienie lewej strony zazwyczaj od biodra w dol bóle w okolicy nerek oraz zauwazylam przy podcieraniu krew na papierze (robienie kupy) oraz brązowy śluz z plamkami krwi na bieliznie. Oraz straszny bol podczas stosunku.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednią diagnostykę.