Co może oznaczać silny ból krzyża w 7 tyg. ciąży?

Witam. Jestem we wczesnej ciąży około 7 tygodnia. Od wczoraj strasznie boli mnie krzyż! Gdy byłam niemowlakiem miałam przepuklinę oponowo-rdzeniowa. Acz kolwiek nigdy nie miałam żadnych bólów z tego powodu. Czy przebyta operacja jako niemowlak może być przyczyna tego strasznego bólu? Termin do lekarza mam dopiero za 7 dni i nie wiem czy nie będzie za późno. Czy jest jakaś szansa ze moje dziecko tez będzie miało przepuklinę? A może to początki poronienia??

Dolegliwości tego typu we wczesnej ciąży mogą być związane z rozciąganiem się więzadeł macicy, ale nie można wykluczyć zagrażającego poronienia - musi Pani iść do ginekologa.