Co może oznaczać silny ból po prawej stronie na dole pleców?

Witam. Od kilku dni odczuwam silny ból po prawej stronie na dole pleców. Kiedy leżę ból jest nieco delikatniejszy jednak nasila się przy chodzeniu czy kucaniu. Co to może być?

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn. Warto wykonać podstawowe badania takie jak: badanie ogólne moczu, morfologię krwi z rozmazem, kreatynina w surowicy, sód, potas, glukoza na czczo, a następnie udać się do lekarza w celu oceny pani stanu klinicznego i poszerzenia wywiadu.