Co może oznaczać śluz z domieszką krwi?

Co może oznaczać śluz z domieszką krwi, okropny ból brzucha i piersi... Ogólnie tak jakbym miała dostać okres, a go nie ma. Tylko śluz z domieszką krwi już 3 dzień.. Stosunki były zabezpieczane więc szanse na ciąże są równe 0. Choruje na niedoczynność tarczycy, ale od 3 miesiecy juz wszystko jest w normie. Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Być może miesiączka w tym cyklu będzie znacznie mniej obfita, być może dopiero się zacznie a poprzedzają ją takie plamienia. Póki co proszę poczekać na "normalne" krwawienie. Jeśli się nie pojawi, sugeruję konsultację ginekologiczną.