Co może oznaczać spięty mięsień piszczelowy u prawej nogi?

Od roku mam uporczywie spięty mięsień piszczelowy nogi prawej. Terapia manualna oraz igłoterapia nie przyniosły żadnej poprawy. Jaka może być przyczyna takiej kontuzji? Jak się rehabilitować, ponieważ jest to bardzo niekomfortowy uraz.

Gdy zabiegi nie przynoszą efektu to oznacza, że przyczyna jest gdzie indziej. Fizjoterapeuta powinien poszukać przyczyny i zastosować skuteczną terapię. Wnioskowanie - szukanie przyczyny czy tzw. "różnicowanie" jest najtrudniejszym elementem medycyny. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki