Co może oznaczać spóźniająca się miesiączka i upławy z białą wydzieliną?

Witam mam mały problem. Miesiączka mi się spóźnia od 6 dni, zazwyczaj zawsze miałam regularnie. Od 2 dni miałam upławy białej wydzieliny. Jak zrobiłam test ciążowy wyszedł on negatywnie. D, is dopiero dostałam takiego blado - czerwonego krwawienia. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do ginekologa