Co może oznaczać spóźniający się okres i mój wynik testu ciążowego?

Witam od stosunku minęło 2 miesiące ostanio normalnie mialam okres teraz w tym miesiacu powinnam dostac 9 a jest juz 13 okres sie spóznia test zrobiłam po południu po 2 miesiącach wynik wyszedł negatywny czy jest on wiarygodny ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa.