Co może oznaczać stan podgorączkowy i bóle głowy?

Witam. Od miesiąca utrzymuje mi się temp 37 stopni. Na początku towarzyszyły jej katar, kaszel i bóle gardła. Często chodziłam do lekarza ale przepisane leki długo nie pomagały, z wszystkich objawów pozostał mi tylko zakaźnych nos. Co wieczór zaczyna boleć mnie głowa, robi mi się ciepło i w tedy sprawdzam temperaturę. Nie wiem czy powinnam się tym martwić. Proszę o rade

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam