Co może oznaczać suchość pochwy?

Witam , jakiś tydzień temu zaczęłam odczuwać dyskomfort w czasie współżycia i ogólna suchość i pieczenie w okolicach intymnych. Na początku myślałam ze to znowu zapalenie pęcherza bo dosyć często mam do nich skłonność . Zazwyczaj jak zmarznę . Stosuje żurawinę wit c urosept czasami furagine profilaktycznie na noc . Po wizycie U ginekologa stwierdzono delikatne zmiany grzybicze . Dostałam clotrimazolum dopochwowo i fluconazol doustnie . Od dwóch dni po skończeniu leków biorę lsctovaginal . Mój problem polega na tym ze cały czas chce mi się siku ... od jakiś 4-5 dni . Czy leczenie grzybicy mogło to spowodować ? Boje się ze to znowu pęcherz ale nic mnie nie piecze nie boli mocz ma normalny kolor . Czy możliwe ze jest to na tle nerwowym?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć