Co może oznaczać świąd blizn po usuniętych pieprzykach?

Witam. Kilka lat temu miałam usuniętych kilka pieprzyków. Od tamtej pory mam wypukłe blizny, które poddawalam rożnych kuracjom ( smarowanie maścią, wstrzykiwanie sterydów itp ) jednak cały czas wracały do poprzedniej wielkosci. Mam zespół turnera, więc mam tendencje do bliznowców. Jednak martwi mnie świąd. Mianowicie swędzi mnie skóra wokół tych blizn, czasami aż boli. Pojawia się i znika.Muszę zaznaczyć, że tylko to miejsce swędzi. Przeczytałam, że to może być objaw m.in guza mózgu i chłoniaka

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza dermatologa i ocena zmian . A jakieś inne objawy ?